Klapi- ja kruusilugude järg…

Kui mu blogis pisut tuulata, leiab et kõrvaklappidega on mul nüüdseks juba päris ee.. mitte-püsisuhe… Lühikokkuvõte on nt siin postituses, “teise peatüki” all.

Oh well, nüüd on seis selline, et taskus olles on tööle kõndides see juhtmeots alati väga liikuv.. ja juhtmele see ei meeldi. Mu roosade klappide üks kõrv jurab nüüd. Ehk siis kindlas asendis paigal hoides on kaks kõrva kuuljad, aga kui natuke juhet liigutada (st ennast liigutada), siis on ainult üks kõrv kuulja.
Nii ma siis võtsingi selle tehnikapostituse kommentaarist Sesamy nõu kuulda ja tellisin endale täna uued klapid.. need esimesed, valge-sinisega ja handsfreega ja lühema juhtmega kui teised… need, mida ma tegelikult kogu aeg igatsenud olen.

Ja kui mu blogis guugeldada sõna “kruus“, siis leiab erinevaid juhtumisi erinevate kruuside lõhkumiste kohta. Peamisel T. süü läbi. Aga 11 aastat koos-olemist on avaldanud oma mõju ja nii harjutan mina ka kätt. Kindluse mõttes teise inimese kruusiga, mille too kolmandale inimesele kingiks tellinud on.

Tubli töö, Mac! Istu. Tugev 3+.

***

PS. Lisaks olen ma oma lugemisoskuse kaotanud.
Eile lugesin lausest “klient on intellektipuudega” välja “kõik on intellektipuudega” (vahel tundubki nii 😀).
Täna lugesin ehitussildilt sõna “peatöövõtt”, ainult et mina nägin seal “peavöökott”… tükk aega juurdlesin esmalt, et miks vöökott peas on ja et mis sellel üldse ehitusega pistmist on… Siis lugesin uuesti ja voila, keegi oli tähed õigeks ümber tõstnud :D.

dyslexic

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s