viu ja viu

Ei ole linnuvaatluspostitus, hoopis pisut virinat (nagu ikka). Postitus käib ilmselt nende viimasel ajal populaarsete third world problems postituste kategooriasse.

Kas te olete Tpileti keskkonnast bussiaegu vaadanud/piletit ostnud eksole? Kas ma olen ainus, kellel on järgmine probleem:
Hakkan alguskohaks trükkima: Tartu. Vajutan enterit. Ja tema pakub Tallinna bussijaam. Sellepärast, et ma trükkisin liiga ruttu.. pean seda aeglaselt täht-haaval tegema, et ta oma pakkumistega alfabeetiliselt järele jõuaks… oeh. Marutüütu.

Mulle meeldib, kui mõni mu lemmikblogi wordpressis on. Saab follow-da ja readerist mugavalt pilku peal hoida… või kui mõni postitus väga meeldib, siis Laikida ja ei pea kommenteerima:  “Tere, ma ei tea sind, aga mulle meeldis see postitus” … “Ja see ka”. 😀 Kahjuks on lempadest WPs umbes pooled… teist poolt otsin mööda blogrolli linke ükshaaval taga.. ja õnneks on blog.tr.ee ka, kus neil silma peal hoida… aga ikkagi. Marutüütu.

Ja kui juba kirumiseks läks, siis mu tööarvuti hiir on katki veits. 98% kordadest, kui ma teen “klikk” teeb tema “klikk-klikk”. Topeltklõps tähendab enamasti teatavasti midagi muud… nii märgib ta ära terve sõna, kui tahan ühte tähte keskelt parandada… või kui üritan postkastis kustutamiseks kirju linnukestega ära märkida, siis tema jaoks on kaks klikki ju: teenlinnukesejavõtanselleteiseklikigakoheärauuesti. Tänks. Marutüütu.

Ei ole mu elu kerge. No tõesti ei ole!

Aga Vantsik sheeris FBs lahedat retrot pilti, millega 90ndate lapsed end samastada oskavad. Kaheksakümnendate lõpu omad ka 😛
paint

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s