Baby get ready, get set, don´t go…

Kuulasin täna bussis moblaga raadiot, sest mp´3 aku tyki ja pole viitsinud laadida, kuigi seal yks hästiarmas laul, mida kuulata tahaks küll… Ryan Star´i “Last train home”

Eniveis, raadio siis… sealt tuli see Birgit Õigemeele lugu… emm “Kas tead mida tähendab…” on seal sõnades, ehk on see ka pealkiri?! Ja avastasin, et tegelikult oskab ta ju täitsa hästi laulda. Aga kas neid laule, mida ta laulab ongi ainult 1? V noh, kui ta kontserte annab, siis järelikult kyll rohkem, aga miks ma raadiost yhtegi ei tea? Ok, see eurolaul oli ka. Aga ikkagi. Ma saan aru, et eestis ei saagi teha SUPERstaari selles mõttes, et annab mingeid suuri statkakontserte ja fännid minestavad ja paparazzod jooksevad sabas. (Üldse, saade võiks olla nimega Estonia Search for Singing Star, sest lihtsalt staar ka ei saaks panna, neid meil ju kyll tänu tõsielusarjadele, ilmateadetele jmsjms). Aga.. lihtsalt, kuidagi tegime oma staari valmis, vaatajanumbrid käes, laul eetris ja plaat peaks ka kunagi valmima… nüüd otsime uue, mulje jääb. Ja siis, kui Brigiti plaat valmis saab, on juba uus superstaar leitud, ja siis pasundatakse uuest juba. Nunuh…

Kokkuvõttes tuli pikka ja pointless text ja ma ei viici ise ka seda enam läbi lugeda, huvitav, kas mõni teist viitsis? I dõunt think sõu..
***
JA seda ka veel, et mu viha suitsetajate vastu kasvab iga päevaga. Nagu tõsiselt. Piisab sellest, kui ta istub bussis minu taha, või üle vahekäigu. See räme hais, mis ülepea käib, sest ta on viimase 10minca jooksul suitsetanud, on masendav. Öökimaajav. Ma EI saa aru, miks keegi vabatahtlikult teeb endast sellise lehkava kolli? Pealegi SMOKE KILLS! Vähe sellest, et suitsetajal on lausa valikuvõimalus, peale selle, et on võimalik kõngeda keele, suuõõne, kurgu või kopsuvähki, on osavamad suutnud ka sisse põleda.  Suitsetamine kahjustab ka lähedalolevaid inimesi juuu… faking egoistid.
Ja me ei ei ela enam ammu mingil eelajaloolisel ajal, kus leiad metsast männiokkaid, paned tule otsa ja imed, uurides, e tohh, mis teeb. Ammu on teada, et nõrgad sellest niikuinii lahti ei saa pärast, nii et ära parem alustagi. Aga jh, tattninad hakkavad enne suitsetama kui lugema õpivad, et seda teada saada… Phähh.

As You all can see I´m really-really pissed off right now, cuz some bastard poisoned me all the way til´the work…
***
Aga, et mitte niiiii kurjalt lõpetada tänast postitust, siis mainiks siinkohal, et atäääh vapratele ronijatele nädalavahetuse eest, vaffa oli…

2 kommentaari “Baby get ready, get set, don´t go…

  1. Birgitil, minu armastatud klassiõel, ilmus plaat, mida ma aga promoda ei söanda, sest kõik lood on projektikorras kirjutatud Jana Hallase poolt ja Birgiti vokaalne võimekus kaob seal kus kurat. Aga laulab ta tõesti imeilusti ja imetore on ta ka.

  2. just mõtlesin et alles ju promoti birksi plaati.kas tead… on nii ära leierdatud.
    aga jh nädalavahetuseronijad jäid väga rahule.suvel jälle ja siis liitun mina ka 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s