Põnev-põnev unenäguline

Niih, nagu ma täna enne mõnele loengus suure suuga reklaamisin, siis blogin oma öisest ülipõnevast unenäost. Feel free to kasutada seda kõiksugu sigahästi müüvates raamatutes ja filmides ja mind selle läbi rikkaks teha… aitäh.

Niih… üks tyyp, paha onu siis, oli filmist “Saag”, aga uni niihirmuskole õnneks polnud siiski 🙂
… ja kui kirjutis tundub segane, siis doooh, see oli unenägu- need ongi segased 😀

Pisike neegripoiss läks trillalla-trullalla kuskil trepikojas treppi mööda 5-le korrusele… ma ei tea, mis asjajamisi tal seal oli, igaljuhul hullult tähtsa näoga läks. Aga 5-l tehti äkki laes luuk lahti ja välja vaatas see maskiga paha onu, kes saefilmidest tuntud (vt. lõpust) ja ütles talle koleda šišiševa häälega hästikoledasti… ja lubas, et kui ta neegripoissi veel korra nägema peaks, teeb ta tast sõelapõhja.
Pisikesel neegripoisil hakkas loomulikult kolehirmus ja ta põgenes tuhatnelja tagasi trepist alla. Ja mööda tänavat tagasi/või edasi… olenevalt sellest, kustpoolt ta enne tuli 😉

Mõni aeg hiljem. Sama maja kolmanda korruse aknal istub Sae-maskiga onu, relv käes ja lubab inimesi maha laskma hakata. All tänaval on hunnik tavalisi inimesi ja hunnik politseiinimesi ja hunnik ajakirjanikuinimesi. Segastel ajsaoludel (Loe: ma ei mäleta, miks täpselt), pääseb grupp ajakirjanikke vahepeal majja sisse, kondab ringi ja tuleb siis ära jälle.

Samal ajal üle tänava asuvas vastasmajas (kuhu sissepääs on kõrvaltänavalt) näeb toosama neegripoiss aknast toimuvat ja kuuleb kuidas politseionud arutavad, et saeonu on täitsa lolliks läinud, sest ei ole kunagi inimesi lihtsalt tulistanud, vaid pigem oma lõksu meelitanud ja muul viisil killinud (nagu filmis, noh).

Neegripoiss kuulab siis natuke aega aknast saeonu ähvardusi,  jookseb siis majast välja kõrvaltänavasse… maskionu ei pööra talle mingit tähelepanu.

Politseionud valmistuvad samal ajal maskionu maha laskma, kuna ta nii ilusti seal aknal istub.

Neegripoiss jookseb politseinike juurde ja räägib, et maskionu, keda ta hommikul nägi, oli teise häälega ja šušištas S-i, ja et onu aknal ei ole see, sest ta ei tundnud teda ära, kuigi lubas sõelapõhjaks lasta. Politseionud ei kuula/usu teda ja tahavad ikkagi maskiga mehe maha lasta.

Äkki avastatakse, et üks ajakirjaniku- (või oli see fotograafitädi) ei ole välja tulnud. Politseionud mõtlevad ja juurdlevad ja avastavad, et maskionu ei ole aknalt kadunud ja tema ei saanud tädi puutuda. Üks politsei ja neegripoiss hiilivad majja tagasi 5le korrusele, kus luugi all on mingi peaaegu laeni ulatuv suur pukk, mille äärt mööda saab luugini ronida. Politseionu ronib puki otsa ja viskab ennast sinna kõhuli(mitte siis otse luugi alla vaid pisut kõrvale). Neegripoiss teeb trepil mingit kolinat ja kohe ilmub luugist maskis onu pea, kes neegripoissi maha tahab lasta, aga kutt on juba seina taha peitu hüpanud. Politsei laseb niikaua laskja pähe pisikese kuulirahe (mis oli üsna rõve, ma ei taha, et mu mõttelend enam seliseid asju näeks :D) ja siis on paha onuga ühelpool. Luugist sees on aga ruum, kus vannis on kadunud fotograaf külmas vees. Vannil on joonistatud äärtele 2 joont- 1, milleni ei tohi veepiir tõusta ja 2, kust ei thi vesi allapoole minna. St, kui tädi veest tõuseb, siis vesi ka langeb ja tulemuseks on elekrilöök vees. Neegripoiss ja politseionu vedasid pudelhaaval vanni vett juurde ja nii sai tädi 1 kehaosa haaval sealt välja pugeda kuni lõpuks käes oli.. pisut külmunud, aga elus 🙂

Aga all aknal oli ikka maskiga onu, keda politseid olid valmis maha laskma. (ma peaks tõepoolest vähem filme vaatama!) Kui neegripoiss ja politseionu sinna läksid, tuli välja, et paha maskionu (kes nyydseks kõrvad pea alla pannud oli siis) pani talle ümber pommivöö, ja kui ta oleks reetnud, et tema ei olegi paha onu, oleks paha onu ta õhku lasknud. Pommivöö oli sihukese süsteemiga, et kui onu selle ära võtab, on tal 3 seki edumaad ja siis käib ikkagi kõmakas.

Kuna neegripoiss oli tark ja andekas ja lastel on yldse paremad ideed, siis tuli talle tore mõte. Nad viisid pommivööga onu linnast välja mingile lagendikule, kuhu tuli ka kraana, mille tipust tuli pikkkk (benji?)kumm alla, koos konksuga. Rahvas aeti kaugemale (v.a. yks pommiylikonnas onu ja pommivööga onu).  Kumm venitati hästi pikaks, konks pandi pommivöö külge ja vöö tehti lahti. Onud viskasid mingi katte alla pikali samal ajal kui kummi jõul pomm kiirelt taeva poole uhas ja seal pisut ilutulestikku tegi.
Ilmselt oli pauk nii kõva, et ajas mu üles, sest edasi on must auk ja ei mäleta mittemidagi.


P.S.Ma vb mõnele juba tuhandeneljandat korda seletan, et neeger ei ole minu jaoks sõimusõna vaid palju armsam nimetus “MUSTAnahalise” kohta… no tõesti, kas saab veel koledamalt öelda, kui must???
P.S. 2: Ma olen gigauhke, et see siiani mul sama täpselt meeles on, kui öösel ja hommikul Tamile kurtes 😀
P.S. 3: Saeonu:

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s