La donna aveva un gatto nero ed una scopa!*

Mas Mardi gras (vms, vb eksisin kirjapildis) on sama mis vastlapäev?

See selleks… me oleks justäsja pilkud Rooma ostnud. Reklaam lubas lahkelt, et ligi 1100 eeki ots. Normaalne ju.
Aga, tüng värdjas, sinna saadki odavalt.. tagasisõidu eest pleki juba mõnuga rohkem. Böö. Jääme siis osturallit ootama. Palunpalunpalun, tehke nii, et sealt odavaid Rooma lennupilkusid saab. Aitäh!

Aga muidu ple üldiselt täna imekombel väga vigagi. Viimased paar päeva on kyll olnud tõeliselt “millal-kurat-see-must-kast-mu-eest-läbi-jooksis-ja-miks-ta-seda-kümme-korda-järjest-tegi-efektiga”. Ropult ebaõnne ühesõnaga. Aga eile Siiliga suheledes avastasin, et näe… mu elu tundub täitsa värviline kohati. Ei saa nüüd öeld,a et eestlane on ikka õnnelik, kui teisel veel sitemini läheb. Mkm, ma ei ole absoluutselt õnnelik selle üle. Nõme mäng on ja loodan, et varsti on kõigil rõõmsavärvilisem olla…

bäh, segane jutt…

Tubli talunikuna pean nüüd lõpetama kropside fertilaizimise ja Dzeigi farmis möllama hakkama, roosid said lõõõõpuks valma. Oeh, ei ole see farmeri elu lihtne, ei ole… eriti arvutivabal ajal. Aga saan vähemalt italianode keelt tuupida.

Hah, ja uudiseid terviserindelt (vanurile kohaselt). Uhkelt saan siristada, et mu kaela ultraheli oli igasugu jurast jätkuvalt puhas. Yay… Aga veres on endiselt miski jura, st normnäitaja on kuni 3.. ja minul 48. Yay. Tolle pärast esmaspäeval pentagastriini testile (loe: süstitakse miskit kraami, mis mao pahempidi keerab ja võetakse samal ajal iga mõne minuti tagant veeniverd). Ühesõnaga, igati lõbus ajaviide :)… õnneks on magu tavaliselt ca tunni pärast jälle õigetpidi ja ma siis vaba pealekauba.. nii et ei kurdab. Aga üldjoontes on kõik ok.

Ahjaa, Mary, tead- uni on…

cauki

*Naisel oli must kass ja luud!

Üks kommentaar “La donna aveva un gatto nero ed una scopa!*

  1. Mul ka 🙂 SUPRIZE, SUPRIZE 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s