zzz-zzz-zzz

Nägin täna mingit eriti sürri unenägu… mõtlesin, meenutan seda siis blogis, et pärast oleks endal lihtsam unenägude seletajast detaile otsida. Enamasti on rõvedad unenäod seal väga positiivseteks osutunud 😛 Aga… nüüd tabas mind suuremat sorti Laiiiscus Contiiides ja ei viitsigi.. vahet ple siis. Aga basicly olid seal mängus Cruella de Vil’i lemmikmänguasja vargus. Öine remondis lastehaigla. Põgenemine. Kodutuna ööbimine Itaalias kanalikaldal prügikuhjas. Mahalastud poiss. Magedad toidud (kohutav :D). Ja vampiiristunud Mary, kes ei viitsinud oma mihvu väärida, vaid nt viimase ohvri (just hetk enne mu äratust) killis pead ja kaela pidi kirikuaia orade otsa lüües.. ja klaasi joa all hoides. Kaunis.

(Edit: seletajast ei leidnud midagi positiivset, lubas mulle haigus, surma, muret, vaesust, lahutust ja kõike muud. Ma enam ei usu sellesse :P)

Aga mulle meeldis nt see osa, et mänguasi käis patareiga. Ja kui patarei (tavaline AA) tühjaks sai, tegid pataka külje pealt luugi lahti ja vahetasid välja selle sees olevad 2 sama suurt patareid. Ühesõnaga, patareidega töötav patarei. Capisce?

Hommikul tööle sõites meenus see haigla-osa, kui bussist erinevaid katuseid nillisin. Imestan, ptüiptüiptüi, et meil juba mustmiljonit purikaohvrit pole. Pekki need kummikud, muretsege endale kiivrid!  Soovitan soojalt.
Ja siis veel tekkis küsimus, et mis sellest tüdrukust nüüd sai, kes kõigemaailmaõnnetumalt peatuses jääga pihta sai? Ple enam kuulda olnud. Loodetavast selle pärast, et paraneb, teatavasti on ju igav kirjutada, kui loos enam verd ja seksi pole.  Kes seda jama ikka loeks, eksole. Rahvas nõuab…. teavad väita.

muig, ja ajakirjandusest veel.. ÕL tänane suur pealkiri on a la: DNA test- iga viies mees ei ole oma lapse isa. Hmm.. lugeda ei viitsind, aga pakun, et see tugineb siis testi teinutele. Teatavasti lähevad dna testi tegema need, kes niigi arvavad, et ei ole. Siis on ju iga 5s päris hea tulemus?

äh, okas, mida iganes.. munen edasi.

PS: Kasutan juhust ja lajatan kõigi kolme sünnipäevaõnnitlused ühte posti kokku:
üleeilne Dzeik;
tänane Lysu
& homne Siil:
Palju õnne, Tupsud!!

Üks kommentaar “zzz-zzz-zzz

  1. Ma olen väga meelitatud, et sa minust selliseid unenägusid näed 😀 Nagu mis mõttes? 😀 Vähemalt ei joonud otse, vaid ikka klaasi seest:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s