Miks MacRipper on MacRipper?

Kui ma olen blogiaadressi vms sheerinud, siis mõnikord on näha inimeste üllatunud reaktsiooni: sihuke nimi?
Nagu Jack the ripper vms… Et äkki ma tükeldan öösiti inimesi. Tükeldangi tegelt, unedes, alatasa. Täna kukutasin lihtsalt surnuks (vt. allpool). Aga päris-elus ma ei ole absoluutselt jõhkard. Absoluutselt!
Või, et nimi kõlab nagu tripper. Djaa, mu arsti-kaust on küll üsna kirju, aga tripperit sealt ei leia. Vast ei saa leidma ka :D.
Igaljuhul leitakse, et macripper nimena on väga ebatütarlapselik! Kuna ma olen süüdi selles, et olen võrdlemisi emasest soost, siis sobiks hoopis mingi: huulepulk.wordpress.com… või heleroosaliblikas vms. Well. Räägin siis Maci loo tausta ära, et kuidas nimi külge jäi ja armsaks sai.

Kunagi ammustel hallidel aegadel, kui ma olin alles 13 vms ja arvutit alles raamatukogus näinud olin veetsin ma Vinnimaal suve. Ja tol suvel veetis lähikonnas vaheaega ka Dzeiki sõbra noor sugulane. Nimetame teda siis Kalapoisiks (raadiost laulis Iff ka just kaladest 😀). Igaljuhul, kui mitte tähele panna pisiasja, et ta oli minust mingi aasta või kaks noorem, siis ta oli niiiiiiiiiiiiii Armas 😀 Oh, that smile! Tema naeratas ja tüdrukud ohkasid… aaah 🙂
Õnneks, kuigi teadlik oma modellinaeratusest, ei olnud ta sugugi ülbe ja hängis meiega hea meelega. Niisama jutustamised ja lapsepõlvemängud jms. Kui me võrkpalliplatsil käisime, olid meeskonnad tüdrukud (Võitlevad Talisibulad) VS poisid (Uinuvad kaunitarid… sest ta oli nii kaunis ju 😀). Seal ta kasutas küll oma armsust teadlikult ära. Kui nende kord servida oli ja ta valesti lõi, siis hüüdis, et: See oli proov… ja naeratas laialt. Võitlevad talisibulad ei olnud tol hetkel muidugi üldse võitlevad vaid pigem sibulad, ja ütlesid lahkelt, et: muidugi muidugi. Ja ulatasid palli uueks katseks tagasi :D.
Igaljuhul ei chillinud ta seal tervet suve. Mingi kuu äkki, vast. Jätsime südantlõhestavalt hüvasti ja lubasime kirjutada. Tal oli meiliaadress olemas, aga ei mäletanud seda täpselt. Mul veel ei olnud. Lubasin teha. Aga kuidas teada anda, et millise ma siis teen? Paberile mingi variant kirjutada? Äkki kaob lipik ära… äkki on see adre juba võetud…vms.
Kalapoiss hängis tihti kollases (jalka?) T-särgis, mille seljal oli kiri MacRipper 12. Särki ikka ära ei kaota. Niisiis sai lubatud, et teen endale adreks macripper[ät]hot.ee (hullult kaval olen ja väldin spämmiroboteid praegu 😛). Tegin ka 🙂 Ja siis jäi juba külge. Teine külgejäänud nimi (nt gmaili aadressist) sisaldab ka pärisnime, nii et seda ma ei taha tavaliselt nii laialt igal pool kasutada.

Kalapoisiga vahetasime veel mõnda aega nii e-maile kui ka paberkirjasid. Aga see jäi soiku. Viimased 15 aastat pole temast kuulnud. Loodan, et tal läheb endiselt toredasti ja ta naeratus on endiselt nunnu ja et ta pätiks kätte läinud pole 🙂

***

Täna ma ei ärganud pool kolm öösel. Ärkasin pool neli. Success! (omg, avastasin just, et olen eluaeg seda sõna valesti kirjutanud. Arvasin, et õige on Sucsess)

Tegelt mitte lihtsalt ärkasin, vaid ehmatasin üles.. sest nägin unes, kuidas mina ja üks teine piiga ronisime niiiiiiiiiiiiiiiiiii kõrgete redelite otsa (pmst mobiilimasti laadne) ja kui tipus olime, siis kukkus tema alla. Ouch.

Hommikul kella viiene dialoog:
Mac: Täna on Liisu sünnipäev.
T.: Okei. Täna on täpselt õige päev või?
Mac: Jah.
Vastasin küll jah, aga ise mõtlesin, et mida küsimus? Kui ma ütlen, et täna on sünnipäev, siis ei ole ju ülehomme õige päev :D… või et aa, ei, 21. juuli oli, aga võid täna ka soovida… või, et tegelt on jaanuaris, aga nad peavad täna vms :D… Panen selle küsimuse igaljuhul varase hommiku süüks vms.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s