Daddy’s Little Girl

Nägin infotunnist tulles nii nunnut isa+tütart. Tüdruk oli sihuke 2,3,4 klassi kanti.. isa oli nooremapoolne (no, mitte teismeline, aga mitte ka keskeas). Ja nad olid nii lahedad sest nad olid nii lähedased 🙂 Peatuses seisis tüdruk niisama issit kallistades.. bussis peaaegu puges sülle. Nii armas oli vaadata 🙂 Võib-olla ei tea mina midagi, aga üldiselt tundub, et sellist “puudutus-kontaktiga” lähedust eriti ei ole. Tean ka (üksikuid) vastupidiseid näiteid.. aga üldiselt siiski…

Muidugi, pead päris julge olema kui oma last avalikult kallistada julged.. või kui veel teismeline tütar ja isa omavahel lähedased oleks. Neid pilke, et iuuu-pedofiil, oleks ümberringi küll ja küll. Aga las seletavad…

Ma ei tea, kuhu ma selle jutuga jõuda tahtsin tegelikult… Ühesõnaga, armas oli 🙂

***

Nägin täna unes, et läksime Dzeikiga kuskile poodi või kuhugi ja seal oli mingi pakkumine, et kui KOHE poole tunni pärast oled nõus väljuma, saad mingi a la nädalase soojamaareisi koos kõigega mingi enamvähem saja krooni eest (ma ei tea Eurodesse arvutamisest ööd ega mütsi). Lisaks sai kaasa kohvritäie vajaminevat- riided jms 🙂 Ainult et riided olid kõigile ühesugused, ainult suurusevahe.
Igaljuhul olime nõus. Kui väljuma hakkasime, oli Dzeik järsku unes Maryks digimon-digimoondunud ja me nägime oma ühesugustes dressides päris naljakad välja. Aga igaljuhul olin parajasti empsile rõõmustades helistamas, et jõu- ma lähen puhkamaaa! Kui mingi tropi äratus piiksuma hakkas. Iga hommik lendan ma samasse orki: jätaks siis kordki äratuse panemata õhtul, saaks üks hommik rahulikult põõnata 😛
Ps. Viimasel ajal olen nii väss (et näen isegi unes puhkusesoovi, eksole :)), et suudan äratuse ja kordusalarmi 10min vahe jooksul iga kord magama jääda.. ja uut pikka unenägu näha. Ja nii 3-5 korda järjest.
PS. Panite tähele, et peale äratuse poot põhjustatud hingelise trauma jäid kõik unenäosolijaid ellu ja terveks? Wou! (peale Dzeigi võibolla, kes haihtus ja Maryga asendus…)

Aga puhkamise kohapealt. Puhkamine on nõrkadele. Eelmine nädal oli seksikas (sain teadmisi, koolitusel). See nädal on sama seksikas (jagan teadmisi, massidele infotundides). Nädala lõppu mahtus Tambu kolmepäevane sünnipäevatrall. Sai vaipa leotada ja suuri mune loopida (milles poisid on paremad!) ja lauamänge mängida ja süüa ja küpsetada ja toredaid näha. Pühapäeval sai “veebruari kalendritüdrukut” ka šilitada ja kudrutada… wuuf!

Ja kalendritüdrukuga seoses. Nädalalõpp tuleb koerteteemaline (Wiii!) Reedel lähen sujundamise kohta teadmisi ammutama. Laupäeval peale tööd lippan juhtkoerte treeningpäevale ja pühapäeval viilin seekordsest Kõrvemaa Maratonist (aga veel on vabu kohti, anyone?) ja kirjutan kodus juthkoertest lõputööd 🙂 Vähemalt on mul hobi.

Nii, nüüd tuli nälg majja. Lähen viskan makaronid sooja!

PS. Täna võivad pliksid kosja minna ja naiste töid ei tehta. Pikka liugu libedaid tänavail!

Üks kommentaar “Daddy’s Little Girl

  1. ja mitte ainult pliksid –
    „Vastlapäeval võisid vanatüdrukud ise kosja minna – äraütlemine oli sealjuures üsna keelatud“

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s