mõned lood siit ja sealtpoolt sood

Üleeile kodukandis staadionil Koonu jooksutades tuli suuuuur must lahtine saksa-lambakoera-segu koer. Isane siis. Tõsiselt suur tüüp. Olen temaga poole aasta jooksul kahel korral varem kohtunud, mõlemal korral on koer üksi ja lahtiselt, omanik on tropp ühesõnaga. (Mõlemal korral oli ta küll sõbralik, aga siis polnud EllieTheElephantil ka jooksukat.)  Tikkus kohe ligi. Pealetükkivalt.  T. käratas “EI!” ja tõmbas Koonu eemale. Hundut ei huvitanud karvavõrdki. Mina näutsusin, et kõtt, koju! Hundul oli savi. Otsisin silmadega mõnda kaigast…. Ei tea, mis sellega teinud oleks, lööma koera ei hakkaks.. äkki viskaks kaika eemale, et jookseb ehk ära tooma vms 😀 😀 Igaljuhul ei julgenud käsipidi eemale lükkama minna, sest ta on tõesti suuuur. EllieTheElephant vaatas siis T.-d ja mind ja otsustas, et oleme mingid kasutud klemmid ja kõik peab ikka ise ära tegema.  Tegi siis kurjalt URRRRR ja Hundu tõmbas nina eemale 😀 Meil vedas, päev varem oleks Koon sillas olnud Hundust :P… Aga Hundu saatis meid meetrise vahega kuni koduukseni. Päris tüütu putukas. Kuna see oli varjukatööaja-välisel ajal käiks tol ajal asjaajamine politsei kaudu jms, siis ei hakanud jaurama. Saime seekord oma jõududega hakkama. Aga kullapai Hunduomanik, mulle meeldivad koerad väga aga nüüd mul on juba üks. Sinu oma pole mulle lisaks vaja. Hoia oma koer endale, enne kui ta kellelegi viga teeb või ise liikluses viga saab. (*pobiseb vaikselt veel karvaseid sõnu siia juurde*)

Kui ma ennast juba kenasti pahuraks ajasin, siis kirun veel. Suitsetajad tänaval. Täpsemalt kõndivad suitsetajad rahvarohkel tänaval. Mis Teil arus on? Et kuna olete õues, siis haihtub suitsuhais kohe imeväel? Väike vihje Teile (loe: teen nüüd puust ette ja punaseks): Rahvarohkel tänaval on inimesi. Palju inimesi. Mõned neist Teie selja taga kõndimas. Kui Te ise liigute, liigub suits Teie selja taha suunas. Arvake ära, kes seda siis sisse hingama peab? Isegi kui Te selle seljataguse inimese mööda laseksite (mida Te niikuinii ei tee), siis tuleb sinna järgmine. Miks peab ennast nii palju aeglustama, et Teist 10 meetrit maha tingimata jääda või siis vahepeal jooksma, et Teist mööda pääseda?
Ja lisaks, kui ma juba pahurdan. Siis Armastan ma veel palavalt-palavalt neid tüüpe, kes bussipeatuses suitsetavad (sest isegi 3meetrit eemale minek oleks ju liigne väsitamine), ja kui buss tuleb, siis ukse ees veel viiiiiiimase mahvi sisse imevad, koni maha viskavad.. bussi astuvad, ja siis oma lehka välja hingavad. Armastan Teid palavalt.  Õnneks olen teiega Tartus vähem kohtunud kui Tallinnas. Eriti nüüd, kus bussiga üliharva sõidan. Aga ikkagi. Pidin ju mainima, muidu Te äkki ei teagi.

Nädalavahetusega sai “Bullerby Lapsed” läbi. Avastasin, et ma olen ikka hullult rikutud. Kõiki vasakuid seostuvaid fraase ma ei hakka loetlema, aga no näiteks lause “Poistele me ei öelnud, et me vanaisa käest tina saime” kõlas juba minu rikutud mõttemaailmas naljakana. Samas tekitas isu vana-aastaõhtul ka tina valada 🙂

Filmidest, nagu eile mainisin, vaatasin üle “Surnuaiavahi tütre“, mis oli masendavapoolne, aga muidu juba enam-vähem ja “Kormoranid“, mis üllatas mind positiivselt ja kui seda arbuusif*ck´i sees poleks olnud filmis, oleksin isegi ainult kiitvaid sõnu jaganud.

Viimase näosaate kohta miniks, et.. Koit peaks raskemale muusikale üle minema. Tõega.

Appi! ETV ei kannagi võib-olla Jalka MMi üle. Masendav 😦 Mul ei ole ju telekat, mis tähendab, et ERRi otsestriim netist oleks variant olnud… Mhh. Nüüd mul on telekat vaja, aitäh.

Hommikune hetk. Härrad 1 ja 2, osa 2 (loe ka esimest episoodi):
Härra 1: * vilistab *
Härra 2: “Oioi, see ju hammustab!”
Härra 1: “Hammustab jah”
Härra 2: “Ei, see tüdruk hammustab!”
Aitäh.

Eilsest innustatuna* nägin täna päris rõvedat (aga mitte verist!) ja kurba unenägulist.
Nägin unes, et Robbiel oli kontsert. Kusagil hoones sees, a la linnahall vms. Ja tal olid koerad kaasas. Kui ta, koos kaaskonnaga, minust möödus, hakkas üks koertest asjale parajasti. Et ma olen see tüüp, kes käib ringi, kilekotid taskus, siis ootasin, kuni nad mööduvad ja läksin siis kilekotiga koristama :D.. Edasi läks rõvedaks..  siis tuli mingi mees, välismaalane, mu juurde ja seletas, et miks seda kilekotti vaja on, ja hakkas seda paljakäsi koristama :/… Ja kui ma selle peale viltust nägu tehin, haaras oma ****se käega minust, et näe, see ei hammusta ju. Edasi veetsin mitu aega tualetis ennast puhtaks kraamides. Puhtaks ma sain, aga selleks ajaks oli kontsert läbi saanud. Niuks, kurb.

* Eile tulid Robbie uue tuuri kuupäevad ja kohad välja. Lähim on Helsingis (18. mai), mis tähendab, et liiga kaugel. Njäu.
Väljaheide – rikkust ja rohket raha. Väljaheitest enda puhastamist – hädast pääsemist.
Leidsin eile enda rahakotist raha. Süüdistasin juba liigses lahkuses T.-d kui selgus, et olin ise kuu aega tagasi raha välja võtnud, et Rakveres koertenäituselt toitu osta, aga seal ei müüdudki… Heh. Ja nii ma siis elasin viimased mitu aega, ise teades, et mul enam sentigi hinge taga ei ole. Ainult Maciga võib nii juhtuda, ainult Maciga...

Fäänsi. http://www.tartupostimees.ee/2601554/laane-ja-idaringil-lopeb-suur-tee-ehitus

Väga armas vettpidava põhjaga tekstiilist matt, onju 😛

3 kommentaari “mõned lood siit ja sealtpoolt sood

  1. Aga tänaval ei ole ju suitsuputkat ! Ma hetkel küll suitsu ei tee, aga ikkagi, putkat ei ole. Aga ma vist ikka täitsa tänaval ei teinud suitsu…ah ma ei mäleta. Aga helkuri panin täna külge ! Ma annan teada, kui ta kadunud on.

    • heh, eelmine (üleeelmine?) nädal sattusin just tänu sellelelasamale videole Pawbonito lehele 😀 on küll lahe 😀 ja seal on teisi toredaid veel 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s